+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 40 z 125
PierwszyPierwszy ... 30 38 39 40 41 42 50 90 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 1243

Wątek: Paliłem dzisiaj....

  1. Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Ruda Śląska
    Posty
    366

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Dziś odleżane JLP Cremas podzczas przerwy w urządzaniu biura
    Te z starym pierścieniem są bardzo przyjemne jak poleżą dwa lata. Ciekawe czy o tych z nowym ringiem będzie można powiedzieć to samo - oczywiście za dwa lata

  2. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Cytat Zamieszczone przez Don Lecho Zobacz posta
    Dziś odleżane JLP Cremas podzczas przerwy w urządzaniu biura
    Te z starym pierścieniem są bardzo przyjemne jak poleżą dwa lata. Ciekawe czy o tych z nowym ringiem będzie można powiedzieć to samo - oczywiście za dwa lata
    Heh, nie wyglądają mi na to, ale kto wie... Mam kontrolną piąteczkę kupioną jakiś miesiąc temu - zobaczymy.

    Ostatnio:

    - Rocky Patel Decade Torpedo: idealna prezencja cygara dała mi nadzieję na więcej. Smaczne cygaro, ale pewien niedosyt pozostał (bynajmniej nie nikotynowy - cygaro ma moc!). Sztuka, którą paliłem miała około 2 lat...
    - H. Upmann Magnum 50: Rafał poczęstował mnie tym cudem u siebie na działce Palone po solidnej porcji polędwicy wołowej z grilla, na hamaku - coś pięknego.

    Pozdrawiam,


    r a d e k

  3. Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    26

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Po obiedzie 17 miesięczne Jose L. Piedra Cazadores - pyszne . Życzył bym sobie aby wiele droższych cygar tak smakowało trzeba znowu zamówic bundla bo ostatnie 7 sztuk mi zostało .

  4. Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Ruda Śląska
    Posty
    366

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Podczas przerwy w pracy do solidnego espresso takie sobie cigarillo Fleur de Savane. Jedyne jakie było dostępne (tu gdzie pracuję) na sztuki w naturalnym wrapperze na 20 minutową przerwę za jedyne 3 zeta ( choć to cena wygórowana ) Powiem wam szczerze że było całkiem, całkiem - spodziewałem się raczej jakiegoś ostrego tytoniowego smaku , a zaskoczyła mnie delikatna słodycz połączona ze średnią mocą cygarka. generalnie dość przyjemne

  5. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    A ja w trakcie pracy nabrałem ochoty na porządne cygaro. Po weryfikacji zasobów podręcznego biurowego humidora wybrałem Gurkha Fuerte. Cygaro dobrze mi znane i już wielokrotnie sprawdzone. Cygaro dające nadzieję na solidną dawkę tytoniu. Do tego smak gorzkiej czekolady. To był dobry wybór na dziś.
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	200909053669.jpg
Wyświetleń:	345
Rozmiar:	79.6 KB
ID:	218  

  6. exmember Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Wczoraj Fonseca Delicias. Cygara z TC.Miałem na nie ochotę od dawna, bo paliłem trochę Fonseca kadets, owszem, smakowały mi. Natomiast delicias zaskoczyły mnie łagodnością i subtelnym smakiem. Wpaliłem do tej pory 5 sztuk, spalanie bardzo dobre, cygara jędrne, nie przytykaja się, smaczne. I tanie, a ja właśnie szukalem takiej Kuby do codziennego palenia. No a teraz RA small club corona, uwielbiam to cygaro, małe, ale jakie pełne. Paliłem też troche Meksyku, nowe w CiT cygara Veracruz maduro robusto i Hacienda Veracruz short robusto. Interesujące cygara, dość mocne, szorstkie, jak to meksykańskie, ale zadowalające w smaku. Przypadły mi do gustu, na codzienne palenie w sam raz, cena bardzo dobra w stosunku do jakości, może trzeba uważac na popiół ( spada niepostrzeżenie) ale same cygara warte uwagi dla poszukujących mocnych wrażeń.

  7. Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Ruda Śląska
    Posty
    366

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Dziś powtórka z wczoraj czyli cigarillo FdS do kawusi na przerwie w pracy.
    Wrażenia te same

  8. Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    209

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Hejj
    Lechu lepiej weż się do roboty i mów kiedy otwierasz swój przybytek bo się doczekać nie mogę))
    pozdrawiam
    gelu

  9. Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Ruda Śląska
    Posty
    366

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Cytat Zamieszczone przez gelu Zobacz posta
    Hejj
    Lechu lepiej weż się do roboty i mów kiedy otwierasz swój przybytek bo się doczekać nie mogę))
    pozdrawiam
    Powiadam " Bądźcie cierpliwi a będziecie wynagrodzeni"
    A poza tym żeby nie było ze nie na temat to wczoraj poszło Capadoro robusto - mniam, bardzo lubię to cygaro nigdy mnie jeszcze nie zwiodło dobry smak połączony z dobrą mocą, bardzo dobrym spalaniem i ciągiem
    POLECAM!

  10. Konto usunięte. Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Wczoraj wieczorem do pysznego chilijskiego wina Casillero del Diablo zapaliłem Macanudo Maduro Diplomat. Wyobraźcie sobie, że spaliłem niemal całe zanim spadł popiół. Przypuszczam, że miał co najmniej 6 cm. To najlepiej świadczy o świetnej budowie tego nabytego w Akanie maluszka. A smakował równie dobrze jak wino
    Pozdrawiam, Maro
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	macanudo maduro diplomat 1.jpg
Wyświetleń:	331
Rozmiar:	76.2 KB
ID:	219  

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów