+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 43 z 125
PierwszyPierwszy ... 33 41 42 43 44 45 53 93 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 1243

Wątek: Paliłem dzisiaj....

  1. guest Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Cytat Zamieszczone przez radeqm Zobacz posta
    Oliva Serie V, szczególnie w formacie torpedo, to w mojej opinii jedno z najlepszych cygar w ogóle. Bles, daj temu cygaru jeszcze jedną szansę...
    Pewnie, że dam, bo mam jeszcze jedną sztukę. Masz rację - degustibus non est disputandum. A ja właśnie odpaliłem w mojej opinii jedno z najlepszych cygar - My Father No 1. Wypalę do samego końca z dziką przyjemnością. Jest lepsze niż sex.

  2. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Cytat Zamieszczone przez Bruno Zobacz posta
    ... paliliśmy 5 Vegas Limitada 2008... Bo najbardziej lubię wartką akcje, rozwój wydarzeń, zmiany, falowanie... A tu nic.
    Ty nie za dużo wymagasz od cygar ?
    Toż to nie film tylko kilka kawałków liści tytoniu .

    Właśnie toczę nierówną walkę z
    RA Eminencia Exclusivo Suiza wydanie z 2007r nie za bardzo wyszły te cygara.

    ciut za duże i kiepskie cygaro sobie zabrałem, ale było tak sfatygowane a ja na gwałt potrzebuje miejsca w humidorach.

  3. exmember Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Dziś rano Camacho Coyoral perfecto #1. Panowie, co tu dużo pisać, zapalcie. 3-4 mam na wymianę, jak ktoś chce, bo to takie dobre, że aż warto się podzielić

  4. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    315

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Uchryń Zobacz posta
    ...a ja na gwałt potrzebuje miejsca w humidorach.
    Boże, nie rób tego...
    ...życie jest za krótkie, by żyć byle jak...

  5. guest Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Jestem w trakcie Ramón Allones Specially Selected. Gaśnie co chwilę, pali się tak równo jakby piorun w niego strzelił, ale ......... smaczne jest ogromnie.

  6. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Cytat Zamieszczone przez proforma Zobacz posta
    Boże, nie rób tego...
    Muszę
    Raz nad ranem raz popołudniu
    Dlatego mam delikatną przyjemność konsumować Punch Coronation Tubos.

  7. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    315

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    no chyba że tak...
    ...życie jest za krótkie, by żyć byle jak...

  8. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Dziś na Spotkaniu Trójmiejskim wybrałem z humidora Montecristo Sublimes EL 2008. To już trzecie podejście do tego cygara. Musze przyznać, ze dało mi dużo przyjemności. Im dalej, tym lepiej. Potwierdza się oczywista oczywistość , ze kubańczyki musza troszke poleżeć. Gładkie - bez zgrzytów i ostrych smaków palenie. Coraz bardziej przypomina mi moje ulubione Montecristo no 2, tyle, że troszke inaczej, dostojniej.

  9. Konto usunięte. Guest

    Don Lecho

    W ostatnich dniach wspólnie z kolegą Andrzejem - towarzyszem moich cygarowych sesji - wypaliliśmy po jednej petit coronie Don Lecho z 6-cygarowego samplera, jaki w urodzinowym prezencie dostałem od Leszka. Dziękuję raz jeszcze
    Pudło od samplera prezentowało się znakomicie. Podobnie same cygara: miały gładką pokrywę w różnych kolorach, były dobrze zbudowane, opatrzone ładnymi pierścieniami i przyjemnie pachniały. Pierwsze, uderzające wprost wrażenie po podpaleniu to delikatność, jedwabistość cygar zrobionych przez Leszka.
    Osobiście paliłem cygaro z najjaśniejszą pokrywą i zarówno jego smak jak i dym były bardzo łagodne, sprawiały mi wielką przyjemność. Ta subtelność towarzyszyła Don Lecho przez cały czas, choć bywają przecież takie cygara, które im bliżej końca, tym stają się coraz ostrzejsze. W tym przypadku jedwab królował do ostatniego tchu. Kolega miał identyczne odczucia
    Cygara paliły się równo, nawet przez moment nie było problemu z ciągiem. Moje zgasło chyba dwa razy, ale to była moja wina, bo zajęty rozmową z towarzyszącymi nam paniami zaniedbałem nieco Don Lecha. A przecież cygara są jak kobiety - potrzebują troski i czułości, trzeba się nimi zajmować bez ustanku a wtedy odwdzięczają się nam hojnie
    Potrzeba zajmowania się paniami i cygarami sprawiła, że zabrakło już czasu i sił na udokumentowanie tej sympatycznej chwili, stąd tylko fotki samplera przed i po otwarciu
    Leszek, po prostu jesteś CYGARMISTRZEM
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DLsamp22.jpg
Wyświetleń:	389
Rozmiar:	96.8 KB
ID:	291   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DLfourcoronass.jpg
Wyświetleń:	358
Rozmiar:	93.6 KB
ID:	292  

  10. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Podobno, reedycji tego samplera nie przewiduje się,więc...

    Odpaliłem sobie cygaro,które również się nie zdarzy, ostatnie cygaro z pudła z roku 2007. H. Upmann Monarch Tuba 7" x 46.
    Świetnie dobrana mieszanka tytoniu z Dominikany-wyrośniętego z kubańskich nasion,Brazylii a całość okryta liściem z Indonezji.
    Cygaro ma świetnie zbalansowany aromat tytoniu + palonego drzewa i cedru.
    Jedwab, tak gładkość dymu dostającego się do ust jak najbardziej jest jedwabista ,słodka i lekko pikantna .
    Dopiero 1/3 cygara,cała masa przyjemności, pracy przede mną oraz wspomnień i chyba się ciesze...

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów